هــــوش تجـــــاری

هوش تجاری به یک سری تکنولوژی ها و ابزارها جهت تبدیل اطلاعات به زبان قابل فهم جهت تحلیل و آنالیز گفته می شود. در حقیقت هوش تجاری تکنولوژیی در جهت سازماندهی و رسیدگی به حجم بسیار نامنظم اطلاعات و ایجاد فرصت های در تدوین استراتژی سازمان می باشد.

@

تعیین گرایش های تجاری سازمان

@

تحلیل عمیق سازمان

@

پیش بینی وضعیت بازار

@

بالا بردن میزان سوددهی سازمان

@

تنظیم قیمت ها به نحو مطلوب

@

کاهش هزینه ها

@

تعیین گرایش های تجاری سازمان

@

بالا بردن میزان فروش

@

تحلیل سبد خرید

@

بالا بردن میزان رضایت مشتری

@

شناسایی مشتری های دائمی و حفظ آنها


  • Smart 50%
  • Flexible 80%
  • Beautiful 40%

دریافت اطلاعات

ارتباط با داده در صفحه های گسترده اکسل, خدمات مورد نظر شما و در داخل سازمان شما. این سیستم داده های شما را در یک مکان جمع آوری می کند, بنابراین میتوان جستجوی داده ها را متوقف کرد و آنها را کاوش کرد.

خلاقیت در داستان داده ها

غرق شدن در داده هایتان و ایجاد نگرش جدیدی با یک Drag-and-Drop ساده. نمایش این نگرش با گزارشات بسیار ساده و تعاملی که داستان پنهان شده در درون خود را نمایش می دهد

جمع آوری و به اشتراک گذاری

داشبورد شخصی خود راایجاد کنیدو معیارهای مهم خود را در این داشبورد بالا نگه دارید. دریافت یک نمای جامع از تمام داده های شما که یک اعتماد به نفس خوب و یک توانایی عالی برای تصمیم گیری سریع را در اختیار شما قرارمی دهد

هدف هوش تجاری ایجاد روشی برای تفسیر اطلاعات سازمان می باشد.کشف فرصتهای جدید و پیاده سازی استراتژی اثرگذار  بر پایه دید بوجود آمده از هوش تجاری از مزیتهای اصلی این تکنولوژی می باشد. هوش تجاری کمک می کند سازمان یک نگاه کلی از عملکرد ، حال و آینده بدست آورد.

دسکتاپ

با این سیستم می توان داده هارا به صورت بصری بررسی کرد . این سیستم طیف گسترده ای از داده های تصویری مدرن را برای سهولت در نوشتن یک گزارش در اختیار شما قرار می دهد.

ویندوز, آی او اس و اندروید

دسترسی به داده ها در هرزمان و هر مکان. این نرم ازفزارهای native به شما این امکان را می دهد که یه صورت زنده و تعمالی از روی ابزارهای موبایل به تمام اطلاعات مهم کسب وکارتان دسترسی داشته باشید

درگاه شخصی

با نصب این سیستم بر روی دستگاه تان به صورت اتوماتیک داشبوردها و گزارشاتتان با داده های غیر محلیتان همسان سازی می گردد.

رابط خدمات تجزیه وتحلیل داده

ارتباط با داده های غیر متمرکز در یک SQL Server Analysis services بدون انتقال داده ها به خدمات ابری. زمان بندی داده در گزارشات از منبع داده ها.

برای دریافت مشاوره با ما تماس حاصل فرمائید

تماس